Pamlsky animALL - Hmyz & Mořská řasa - malé kuličky - 150 g

Značka: animALL

Pamlsky pro psy animALL Doggies snack insect and seaweed small balls mají originální chuť hmyzu a mořské řasy. Vařeným pamlskem můžete odměňovat svého pejska při výcviku. Kuličky jsou zcela přírodní a bez chemie.

Dostupnost Skladem (>5 balení)
Kód: 428100018
99 Kč 99 Kč / 150 g
Pamlsky animALL - Hmyz & Mořská řasa - malé kuličky - 150 g
Značka: animALL

animALL Doggies snack insect and seaweed small balls patří do řady vařených pamlsků pro psy s rybím masem, játry, mořskou řasou kelpa, lososovým proteinem, aj,
Výrobek používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně.

Krmný návod: Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa. Zjistěte dostatek čerstvé pitné vody. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Pamlsek není určen pro konzumaci člověkem.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Složení: Hmyzí protein, mikrobiální protein (obdoba kvasnic, jen na bázi bakteriálních kultur), pivovarské kvasnice, sladkovodní rybí moučka, škvarková moučka, rýžová mouka, hovězí a vepřová masová moučka, játrový protein, pohanková mouka, vejce, hnědá mořská řasa Kelpa, sladkovodní sinice Chlorella.

Hmotnost: 170 g

Kategorie: Pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.15 kg
Proteiny: 32.00 %
Tuk: 16.00 %
Vláknina: 2,80 %
Popel: 10 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: