O nás

Jak vznikal příběh přírodní značky animALL
Za značkou přírodních produktů pro psy stojí majitel společnosti, Martin Müller. Příběh krmiva bez chemie tedy začíná právě u něj a je vlastně i jeho příběhem. Pojďme se tedy vrátit do roku 2017, kdy se poprvé zrodila myšlenka zdravých granulí pro psy animALL.

animALL rovná se láska k přírodě, pohybu i zvířatům
Láska k přírodě, pohybu i zvířatům charakterizuje nejen majitele společnosti, ale také celou značku. “Když se svým psem vyrazím do lesa nebo na hory, je pro mě důležité, aby se vždy cítil stejně spokojeně jako já.”, říká Martin Müller. A přesně toho chceme docílit i v animALL. Aby byl pejsek nejen zdravý, ale také spokojený.

Když se vášeň stane skutečností
Už před mnoha lety se Martin rozhodl spojit všechny své vášně a vložit je do své práce. Díky tomu se více než dvacet let pohybuje mezi produkty pro zvířata. Během svého podnikání sbíral podněty od majitelů mazlíčků, primárně od pejskařů, a pečlivě studoval složení krmiv, pamlsků i doplňků stravy. Každodenní rozhovory s páníčky, veterináři, výrobci i experty na psí stravu spolu se zkušenostmi z dlouhé praxe se následně rozhodl zúročit.

o-nas-1

Přelomový rok 2019
A tak se v roce 2019 zrodila značka animALL. “Chtěl jsem našim zákazníkům nabídnout zcela nový produkt. Krmivo s vysokým podílem masa, které podpoří zdraví našich čtyřnohých kamarádů a bude jim i chutnat.”, říká Martin. S ohledem na dosavadní zkušenosti a poznatky jsme se rozhodli jít cestou za studena lisovaných granulí. Záleželo nám na tom, aby granulky obsahovaly co nejvíc nativních živin. A přesně to přináší lisování za studena - díky zpracování při nízké teplotě zůstávají veškeré živiny v původní podobě.

Bez chemie a bez kompromisů
Nechceme, aby naši zákazníci dělali kompromisy. Když chtějí pro svého psího miláčka kvalitní granule, dostanou je. Na základě těchto přísných kritérií jsme se rozhodli pro spolupráci s německou firmou, která má s výrobou za studena lisovaných produktů
bohaté zkušenosti. A rázem vznikly originální animALL receptury

o-nas-1

Naše za studena lisované granule pro psy animALL neobsahují žádnou chemii, geneticky modifikované potraviny, konzervanty, barviva ani uměle přidané příchutě. Zato obsahují opravdu kvalitní maso z volných chovů. Znamená to, že zvířata volně běhala po holandských pastvinách, svobodně proplouvala holandskými vodami, nebo okusila pohled shůry na Holandské pláně. A přesně díky této volnosti je maso zdravé a vysoce kvalitní.

I když primární složkou přírodních granulí pro psy animALL je maso, najdete v krmivu i spoustu dalších surovin, které potěší celý organismus vašeho pejska. Každá z příchutí obsahuje pečlivě vyvážený poměr ovoce, zeleniny, bylinek, vitamínů i minerálů. Díky tomu jsou vhodné pro každého pejska.

Je nám jasné, že i mezi zvířaty se najdou alergici, nebo chlupáči s intolerancemi. I na ně myslíme. Proto mezi prémiovými granulemi animALL najdete jak bezlepkové granule, tak hypoalergenní granule, nebo dokonce monoprotein granule. Každý pejsek si zaslouží krmivo, po kterém bude jeho bříško spokojené.

Návrat ke kvalitě a přírodě

“Pod značkou animALL chci prodávat pouze kvalitní a osvědčené věci, které jsou v maximální míře vyrobené z přírodních surovin. Čím dál víc páníčků to cítí podobně jako já a postupně se vrací zpět ke kvalitním přírodním dobrotám.”
- Martin Müller, majitel společnosti