Reference od Lily a Poppy

Borderkólie Lily a Sheltie Poppy jsou jedněmi z našich ambassadorek. Tyhle psí ségry spolu s paničkou Bárou sportují, žijí zdravě a milují přírodu. Bodejť by ne, když žijí v Krkonoších. A proto pro ně zdravé granule pro psy animALL byly jasnou volbou. My jsme se je rozhodli trochu vyzpovídat, abychom zjistili, jak jsou s námi spokojené.

Co se vám na značce animALL líbí?

První otázkou, kterou jsme našim psím slečnám položily bylo, co se jim na značce animALL líbí. Holky nám sdělili, že jejich paničce se nejvíce zamlouvá fakt, že produkty animALL jsou čistě na přírodní bázi bez zbytečné chemie. "Za to jsou naše bříška ráda.", říkají Lily s Poppy.

Které produkty vás nejvíce zaujaly?

"Pokud bychom měly vybrat produkty, které nás nejvíce zaujaly, určitě by to byly přírodní granule animALL - příchuť Reindeer & Duck. To jsou naši favoriti. Ale paničku oslovil také konopný olej pro psy, který pro ni byl úplnou novinkou."

8960CAF9-92B4-4A25-A03E-0F95EB5515E4

Oblíbily jste si některou z příchutí?

Jak už Lily s Poppy řekly, jejich favority mezi příchutěmi zdravých granulí animALL jsou Reindeer & Duck neboli Sob a kachna. Stříbrnou medaili na stupni granulových favoritů si vybojovala příchuť Fish & Sweet Potato. Granule obsahující rybu a batáty jsou bez lepku, hypoalergenní a monoprotein. Není divu, že fenkám zachutnaly. Ovšem zbylé dvě přichutě - Chicken & Trout a Beef & Duck jim také chutnají.

Lily, Poppy, dostáváte stejné granule?

Holky, povězte nám, jestli dostáváte obě stejnou příchuť, nebo od paničky dostáváte každá jiné granule? "Panička je spravedlivá a obě dostáváme to samé."

Báro, pozoruješ u fenek změny od té doby, co dostávají zdravé granule animALL?

Ale abychom pořád nezpovídali jen Lily a Poppy, zeptali jsme se tentokrát jejich paničky Báry. Zajímalo nás, jestli u fenek pozoruje nějaké změny od té doby, co dostávají zdravé granule pro psy animALL. Bára nám řekla, že změny pozoruje hlavně u starší fenky Lily, na níž je vidět výrazné zlepšení. Lily dříve dost línala i mimo "línací sezónu". Ale od té doby, co jí granule animALL, líná už jen minimálně.

Haf haf, doplňky animALL máme také rády.

Nicméně psí holky nám štěkly do ouška, že kromě granulí dostávají také přírodní doplňky stravy animALL. Panička jim do granulí pravidelně přidává mořskou řasu Kelpu, aby měly zdravé zoubky a svěží dech. "Sem tam dostaneme na přilepšenou také některý z olejů. Jednou je to lososový olej, podruhé v misce najdeme konopný olej a jindy zase lněný olej."

 Tak co, holky. Jak často jezdíte na výlety a jakou svačinku si berete s sebou?

Jsme více než rádi, že jsou psí slečny i jejich panička s přírodními produkty animALL spokojené. Ovšem jen o jídle a dobrůtkách to není. Je pro nás také důležitý pohyb a příroda. Proto jsme ještě zjišťovali, jak často holky vyráží na výlety.


"Výlety jsou v našem případě hodně individuální. Záleží na ročním období a volném času naší paničky, které ještě dálkově chodí na cvičák. Jen tedy nevíme, proč mu říká VŠ. Lidi to asi mají jinak nebo co. Nicméně poslušnost si cvičí hlavně v pátky a o víkendech, takže my musíme také být poslušné a ležet doma.

Ale jakmile přijde léto, paniččin cvičák končí a můžeme jezdit na výlety. Snaží se nám vynahradit "línější" období a výletíme i několikrát v týdnu. V zimě jezdíme na výlet jednou za týden nebo za dva. Ale když už nás někam vytáhne, často se vyblbneme na běžkách. A když nejedeme na výlet, hrajeme Chodí Pešek v okolí našeho baráku."

Nezapomínáte doplňovat energii?

Je skvělé, když jsou páníčci se svými pejsky aktivní a jednou za čas je pořádně utahají. Ovšem na náročnějších procházkách musí majitelé pejsků myslet na doplnění energie, aby pejsci náročnou tůru zvládli. Lily s Poppy na výletech dostávají menší konzervu nebo sušené masíčko. Po návratu domů z celodenního výšlapu jim panička zvýší krmnou dávku, aby holky netrpěly deficitem v podobě výrazně vyššího výdeje než příjmu.

55103F40-DBBC-4621-A15B-BB4BD77BC516