animALL Snack For Dogs Hypoallergenic 80 g

Značka: animALL

animALL Snack For Dogs Hypoallergenic je výcvikový pamlsek nebo odměna s příchutí jehněte a hmyzu určený pro psy

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 428100030
69 Kč 86,25 Kč / 100 g
animALL Snack For Dogs Hypoallergenic 80 g
Značka: animALL

animALL Snack For Dogs Hypoallergenic je výcvikový pamlsek nebo odměna s příchutí jehněte a hmyzu určený pro psy. Varianta Hypoallergenic obsahuje pouze nealergenní složky, díky kterým je minimalizováno riziko alergické reakce u vašeho mazlíčka.

animALL Snack For Dogs je řada poloměkkých funkčních pamlsků s živočišným a hmyzím proteinem. Kvalitní zdroj živočišných proteinů je doplněn o zeleninu bohatou na vlákninu a zdraví prospěšné přírodní suroviny (dle typu pamlsku například šípek, kopřiva nebo konopné semínko).
Pamlsky animALL Snack For Dogs neobsahují konzervanty, antioxidanty, barviva a zchutňující látky, aminokyseliny ani močovinu.

Krmný návod: Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa. Zjistěte dostatek čerstvé pitné vody. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Pamlsek není určen pro konzumaci člověkem.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Složení: Jehně 25 %, brambory, mrkev, bráněnka 8 %, petržel, kolagen, játra, glycerol, olej, kopřiva.

Hmotnost: 80 g

Kategorie: Pamlsky pro psy
Protein: Jehněčí, Hmyzí
Proteiny: 24 %
Tuk: 5,4 %
Vláknina: 3,6 %
Popel: 8,4 %
Vlhkost: 11,4 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: