animALL Snack For Dogs Digestion 80 g

Značka: animALL

animALL Snack For Dogs Digestion je výcvikový pamlsek nebo odměna s příchutí kuřete a hmyzu určený pro psy

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 428100036
69 Kč 86,25 Kč / 100 g
animALL Snack For Dogs Digestion 80 g
Značka: animALL

animALL Snack For Dogs Digestion je výcvikový pamlsek nebo odměna s příchutí kuřete a hmyzu určený pro psy. Varianta Digestion obsahuje složky napomáhající správné funkci trávícího traktu vašeho mazlíčka.

animALL Snack For Dogs je řada poloměkkých funkčních pamlsků s živočišným a hmyzím proteinem. Kvalitní zdroj živočišných proteinů je doplněn o zeleninu bohatou na vlákninu a zdraví prospěšné přírodní suroviny (dle typu pamlsku například šípek, kopřiva nebo konopné semínko).
Pamlsky animALL Snack For Dogs neobsahují konzervanty, antioxidanty, barviva a zchutňující látky, aminokyseliny ani močovinu.

Krmný návod: Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa. Zjistěte dostatek čerstvé pitné vody. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Pamlsek není určen pro konzumaci člověkem.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Složení: Kuře 25 %, brambory, mrkev, bráněnka 8 %, červená řepa, kolagen, játra, glycerol, olej, konopné semínko.

Hmotnost: 80 g

Kategorie: Pamlsky pro psy
Protein: Jehněčí, Hmyzí
Proteiny: 26 %
Tuk: 7,1 %
Vláknina: 3,7 %
Popel: 11,6 %
Vlhkost: 3 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: