animALL Pivovarské kvasnice pro psy

animALL Pivovarské kvasnice pro psy jsou vysoce stravitelný, přirozený zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů pro všechny rasy psů, stará zvířata, psy v rekonvalescenci, nebo v zátěži. Vynikající, levný doplněk stravy psa.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 428100130
89 Kč 14,83 Kč / 100 g
animALL Pivovarské kvasnice pro psy

Pivovarské kvasnice pro psy poslouží jako přirozený, vysoce stravitelný zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů. Psům dodávají vysoce stravitelné dusíkaté látky, jako jsou bílkoviny. Jejich biologická hodnota je vyjádřená především obsahem životně důležitých aminokyselin, které zvířecí organismus neumí sám slučovat. Kvasnice mají velmi příznivý obsah vitamínů skupiny BMůžete je použít jako přídavek do základního krmiva pro všechny pejsky - odstavená štěňata, nemocné, staré psy, nebo při zvýšené zátěži.

Moře doplňků, ale který vybrat?

Za nás jednoznačně kvasnice! Chlupáčům moc chutnají, jsou výživné a velice prospěšné pro jejich vitalitu a kondici. A to je nejlepší kombinace pro aktivní páníčky a jejich čtyřnožce.

Obrážíte se psem každý volný víkend kopce a lesy, nebo raději jezdíte na závody a sbíráte medaile jako sportovní dvojice? Slouží totiž i jako zdroj energie při zátěži - zcela přírodně a bez chemie.

Do misky jenom to nejlepší

Tento malý zázrak v prášku obsahuje životně důležité aminokyseliny, které organismus sám neumí vyrobit - např. lysin, methionin, cystin, leucin. Mají velký obsah vitamínů skupiny B, podporují chuť k jídlu a detoxikují od mykotoxinů. Perfektně působí na kůži a srst - nádherně lesklá a zdravá srst je zajištěná.

Zajímavostí je také prokázaný repelentní účinek u dobytka a koní na pastvě, krmených kvasnicemi, hlavně vůči komárům a ovádům, u psů i vůči nenáviděným klíšťatům. A my víme, že to je malý zázrak i výhra v jednom.Nevyplňujte toto pole:
Pivovarské kvasnice 7.4.2024 13:49
Jaké by prosím mělo být dávkování u psa 13,4kg jako prevence proti klíšťatům?Je to plemeno vipet, děkuji 🌹
Odpovědět